KONST / Litografier / Grafiskt blad 13272023
nr 1327 2023
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Omtanke". Signerad, numrerad 17/100. Oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:00:58
11/5 20:06:07